Kompleksowe porady prawne

Kancelaria Prawna fachowo i sprawnie pomoże załatwić każdą sprawę cywilną, rodziną i karną.

Zaufało nam wielu klientów!

6

Adwokatów i Radców

1458

Zadowolonych klientów

15

Lat doświadczenia

Szanowni Państwo,

W codziennym życiu spotykamy się z problemami prawnymi, które wymagają fachowej wiedzy. Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w pełnym zakresie spraw cywilnych i karnych. Sprawy na pozór proste do załatwienia prowadzone w sposób amatorski mogą mieć odwrotny skutek i spowodować nieodwracalny i niekorzystny finał.

Proponujemy konsultacje i porady prawne, które wyjaśnią stan prawny Państwa sprawy i ułatwią podjęcie właściwych i racjonalnych kroków. Do Państwa będzie należała decyzja, czy po konsultacji dalej poprowadzą Państwo sprawę sami czy z naszym udziałem i pomocą.

Jesteśmy kancelarią, w której pracuje 6 doświadczonych adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w procesach sądowych oraz negocjacjach ugodowo-mediacyjnych. Drogę taką proponujemy wówczas, jeżeli wspólnie uznamy, że doprowadzi ona do pozytywnego, oczekiwanego i akceptowanego przez Państwa zakończenia sprawy. Atutem takiego rozwiązania jest zdecydowanie szybsze i tańsze zamknięcie sprawy.

Porady prawne - sprawy cywilne

Porady prawne - sprawy karne

Przesłuchania na policji i w prokuraturze, sprawy przed Sądem na każdym etapie postępowania, uczestniczymy w postępowaniu przygotowawczy i wykonawczym:

Mamy doświadczenie w sprawach kierowców, którzy jechali pod wpływem alkoholu. Pomożemy sprawnie ograniczyć i zredukować problem.

Zapraszamy do współpracy, mamy przystępne ceny i wielu zadowolonych klientów.

Nasza Kancelaria Prawna oferuje kompleksowe porady prawne i fachową pomoc we wszystkich sprawach cywilnych, cywilno-rodzinnych oraz karnych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Prawnik obsługa prawna

Porady prawne Warszawa
Kancelaria Prawna
Zofia Krakowian-Witkowska i Wsp. Sp. k.

Dane kontaktowe:
tel. (22) 822 17 32
tel./fax (22) 822 17 59
tel. kom.: 501 505 996
kancelaria@kancelariamistewicz.pl

Pomożemy Państwu w sposób fachowy i dyskretny. Kompleksowe porady prawne w przystępnej cenie.