Kancelaria prawna Zofii Krakowian-Witkowskiej to renomowana firma, która od lat pomaga klientom nie tylko z Ochoty, ale także z Warszawy Bielany i pozostałych dzielnic stolicy. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych, również dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Zatrudniamy zespół doświadczonych prawników, specjalistów z różnych dziedzin prawa, np. prawa gospodarczego, spadkowego czy rodzinnego, dlatego dbamy o to, by każda sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i pełnym zaangażowaniem w dobro naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu kancelaria prawna Zofii Krakowian-Witkowskiej cieszy się uznaniem nie tylko wśród klientów z Warszawy Bielany, ale również wśród firm i spółek.

W czym specjalizuje się nasza kancelaria prawna?

Kancelaria prawna Zofii Krakowian-Witkowskiej oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, a także za granicą. Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami kancelaria jest w stanie świadczyć usługi prawne również dla klientów międzynarodowych. Obszar działania kancelarii obejmuje przede wszystkim prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo rodzinne oraz prawo administracyjne. W ramach tych dziedzin prawa kancelaria świadczy pełen zakres usług prawnych, począwszy od doradztwa, poprzez reprezentację przed sądami, aż po pomoc w negocjacjach i mediacjach.