Sprawy rodzinne kompleksowo

Nasza Kancelaria Prawna oferuje fachową pomoc prawną dotyczącą spraw rodzinnych i spraw bezpośrednio związanych ze skutkami wywołanymi orzeczeniem wyroku sądowego.

W szczególności są to sprawy związane z alimentami, władzą rodzicielską, zaprzeczeniem ojcostwa, uznaniem dziecka oraz zarządzaniem majątkiem dziecka.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Należy podkreślić, że każda sprawa rodzinna jest inna i w zależności od określenia odpowiedzialności orzeczonej w sentencji wyroku powoduje bardzo różne skutki prawne dla Stron z chwilą uzyskania rozwodu i na przyszłość.

Pomożemy Państwu w sposób dyskretny i fachowy.

Dlaczego my?

Nasza Kancelaria Prawna oferuje fachową pomoc we wszystkich sprawach rodzinnych. Zarząd majątkiem dziecka, uznanie dziecka, zaprzeczenie ojcostwa, władza rodzicielska oraz alimenty załatwią Państwo w naszej Kancelarii.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kancelaria prawna Warszawa - Kontakt

Sprawy rodzinne
Kancelaria Prawna
Zofia Krakowian-Witkowska i Wsp. Sp. k.

Dane kontaktowe:
tel. (22) 822 17 32
tel./fax (22) 822 17 59
tel. kom.: 501 505 996
kancelaria@kancelariamistewicz.pl

Sprawy rodzinne

Zarząd majątkiem dziecka, uznanie dziecka, zaprzeczenie ojcostwa, władza rodzicielska oraz alimenty załatwią Państwo w naszej Kancelarii.

Fachowo i sprawnie pomożemy załatwić każdą sprawę rodzinną.

6

Adwokatów i Radców

1458

Zadowolonych klientów

15

Lat doświadczenia

02kw./19
adwokat rodzinny

Uznanie dziecka

Uznanie dziecka – informacje podstawowe Uznanie dziecka jest sposobem ustalenia ojcostwa przez oświadczenie mężczyzny złożone w formie przewidzianej prawem i przed odpowiednim organem – kierownikiem USC lub Sądem. Sam charakter prawny uznaniaCzytaj dalej

02kw./19
adwokat alimenty warszawa

Alimenty

  Co to są alimenty? Alimenty są to regularne obligatoryjne świadczenia na rzecz osób fizycznych, do których zobowiązane są inne osoby fizyczne. Ustalenie prawa do alimentów i ich wysokość są orzekane wyrokiemCzytaj dalej