Nasza kancelaria w Warszawie oferuje również porady prawne online z zakresu różnych dziedzin prawa: rodzinnego, spadkowego, karnego oraz prawa spółek. Udzielamy kompleksowych informacji na temat prowadzonych spraw przez Internet lub telefonicznie – bez konieczności wychodzenia z domu i osobistych spotkań w siedzibie kancelarii.

 

Obsługa prawna online

Porada prawna online prowadzona będzie w oparciu o przekazane telefonicznie informacje ustne, mailowy opis stanu faktycznego, przesłane skany dokumentów. Cena za poradę zostanie zaproponowana zaraz po wstępnym przedstawieniu sprawy. Kontynuacja obsługi prawnej rozpocznie się bezpośrednio po otrzymaniu informacji o wpływie środków na konto. Porada jest usługą jednorazową, chyba że strony ustalą inaczej (np. dalsze kontynuowanie obsługi prawnej).

Porady prawne online są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą osobiście udać się do kancelarii, lub osób, które znajdują się poza granicami kraju. Zwłaszcza w dobie pandemii kontakt może być znacznie bardziej utrudniony, dlatego w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę online i telefoniczną.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami +48 22 8221732 i +48 501 505 996

lub za pomocą poniższego formularza.

Kancelaria po zaksięgowaniu wpłaty wystawi fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Opłata porady i jej kontynuowanie jest automatycznym wyrażeniem zgody na potwierdzenie zasad administrowania danymi osobowymi RODO.

Opisz swój problem

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Numer telefonu (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości