Sprawy przed E-Sądem

Kancelaria proponuje Państwu sprawne i szybkie przeprowadzenie spraw przed E-Sądem. Oferujemy również przeprowadzenie postępowania bez konieczności osobistego spotkania w Kancelarii. Wystarczy nam rozmowa telefoniczna, kontakt e-mail i dokumenty, które po ich przeczytaniu i analizie zamienimy w pozew. Przeprowadzimy całe postępowanie  bez konieczności udawania się do Sądu i osobistego uczestnictwa Państwa w rozprawie.

Postępowanie przez E-Sądem

Postępowanie przed E-Sądem dotyczy głównie spraw majątkowych i zobowiązań finansowych. Mogą to być pożyczki, niezapłacone faktury, nierozliczone nakłady, zadatki, zaliczki oraz wszystkie sytuacje, z których wynika zobowiązanie pieniężne. Mecenasi z Kancelarii po zapoznaniu się z otrzymanymi dokumentami ocenią Państwa oczekiwania i słuszność roszczenia. Po pozytywnej analizie dokumentów przygotujemy pozew, skierujemy go do Sądu i postaramy się doprowadzić do wydania pozytywnego dla Państwa werdyktu czyli Nakazu Zapłaty, który w elektronicznym postępowaniu upominawczym jest orzeczeniem sądowym wydanym na podstawie złożonego przez nas pozwu.  Nakaz Zapłaty uzyskany przed E-Sądem ma taką samą moc prawną i egzekucyjną jak wydany wyrok przed Sądem Powszechnym. Zaletą takiego postępowania jest szybkość uzyskania orzeczenia oraz znacznie niższe koszty sądowe wynoszące tylko 25% tradycyjnej opłaty sądowej.

Nakaz zapłaty

Po otrzymaniu nakazu zapłaty dodatkowo poinformujemy Państwa o dalszych możliwościach postępowania z uzyskanym orzeczeniem sądowym np. gdzie i jak skierować sprawę na drogę postępowania egzekucyjno-komorniczego. Oferujemy również dalszą pomoc przy windykacji należności z uzyskanego nakazu zapłaty. Po skierowaniu wniosku egzekucyjnego do komornika  jest możliwość odzyskania całej należności, 100% opłat sądowych, zastępstwa procesowego i kosztów komorniczych. Współpracujemy z komornikami, którzy skutecznie i szybko potrafią odzyskać należne Państwa pieniądze wraz z odsetkami.  Monitorujemy postępowanie egzekucyjne.

Honorarium kancelarii zgodnie z tabela opłat dla adwokatów i radców prawnych za zastępstwo procesowe. Kancelaria jest otwarta na negocjacje wynagrodzenia.

Zapraszamy.

Dlaczego my?

Mamy doświadczenie i zadowolonych klientów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje fachowa pomoc prawną w rozsądnej cenie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kancelaria prawna Warszawa - Kontakt

Kancelaria Prawna
Zofia Krakowian-Witkowska
i Wsp. Sp. k., Warszawa

Dane kontaktowe:
tel. (22) 822 17 32
tel. kom.: 501 505 996
kancelaria@kancelariamistewicz.pl

Pomożemy Państwu w sposób fachowy i dyskretny.

Postępowanie przez E-Sądem

Fachowo i sprawnie pomożemy załatwić każdą sprawę w E-Sądzie.

6

Adwokatów i Radców

1458

Zadowolonych klientów

15

Lat doświadczenia