Jesteśmy kancelarią z siedzibą w Warszawie specjalizującą się we wszystkich aspektach prawnych dotyczących utraty prawa jazdy. Doradzamy we wszystkich rodzajach spraw. Jeśli otrzymali Państwo decyzję starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, pomagamy w wykorzystaniu ścieżki administracyjnej pozwalającej na ich przywrócenie. W sytuacji zatrzymania prawa jazdy na skutek przekroczenia prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym pomagamy w odwołaniu do organu drugiej instancji i wniesieniu ewentualnej skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego, na podstawie których można domagać się zwrotu utraconego prawa jazdy.

Orzeczenia sądu karnego

Do naszej kancelarii zgłaszają się także ci klienci, których dotyczą problemy takie jak: wypadek drogowy, jazda pod wpływem alkoholu, prowadzenie pojazdu bez koniecznych uprawnień, skrócenie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Nasza kancelaria podejmie się wdrożenia skutecznych działań, które mają na celu maksymalną minimalizację negatywnych skutków tych zdarzeń.

Jeżeli Państwa prawo jazdy zostało zatrzymane bądź odebrali Państwo decyzję administracyjną, warto skontaktować się z naszą kancelarią specjalizującą się w sprawach utraty prawa jazdy. Adwokat – zależnie od wskazanych przyczyn zatrzymania dokumentu – pomoże w dobraniu odpowiedniej taktyki, a także przygotowuje stosowne pisma. We wszystkich sprawach należy działać szybko, gdyż zgodnie z przepisami mamy jedynie 7 dni na złożenie zażalenia lub 14 dni na odwołanie się do organu administracyjnego drugiej instancji.