Spółdzielnie i wspólnoty kompleksowo

Jesteśmy Kancelarią Prawną działającą w formie spółki komandytowej, której wspólnikami są radcowie prawni i adwokaci z wieloletnia praktyka zawodową.

Prawnicy związani z naszą kancelarią adwokacką maja duże doświadczenie w stałej i zadaniowej obsłudze Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych zarówno inwestujących jak i zajmujących się zarządem lokali należących do zasobów Spółdzielni.

Wieloletnie doświadczenie w postępowaniu przed Sądami, Urzędami i Organami Egzekucyjnymi z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego oraz stała obsługa Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych daje gwarancję profesjonalizmu w zakresie oczekiwanej przez Państwa pomocy i obsługi prawnej.

Przechodząc do warunków współpracy,  nasza kancelaria adwokacka oferuje stałą obsługę Spółdzielni lub Wspólnoty bądź też załatwianie na bieżąco spraw zlecanych przez Zarząd.

Proponujemy poniższe zasady rozliczeń:

  • W przypadku przyjęcia zasad wynagrodzenia kancelarii adwokackiej w formie ryczałtu miesięcznego, Kancelaria przedstawi ofertę po rozmowie ze Zleceniodawcą w terminie 2 dni po zapoznaniu się z ilością spraw bieżących do załatwienia oraz określeniu obowiązków w ramach współpracy i przyjętego ryczałtu.
  • W przypadku  ustalenia stawki godzinowej honorarium Kancelarii będzie ustalone w drodze negocjacji w zależności od zleconych zadań.
  • Kancelaria Prawna proponuje również współpracę na warunkach mieszanych, czyli rozliczenie ryczałtowo-godzinowe dostosowując się do potrzeb Spółdzielni/Wspólnoty w zależności od rzeczywistych i oczekiwanych potrzeb w zakresie pomocy prawnej.

Kancelaria zapewnia stałą gotowość obsługi prawnej we wszystkich sprawach dotyczących Spółdzielni / Wspólnoty

Zapraszamy.

Dlaczego my?

Mamy doświadczenie i zadowolonych klientów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje fachowa pomoc prawną w rozsądnej cenie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kancelaria prawna Warszawa - Kontakt

Kancelaria Prawna
Zofia Krakowian-Witkowska
i Wsp. Sp. k., Warszawa

Dane kontaktowe:
tel. (22) 822 17 32
tel. kom.: 501 505 996
kancelaria@kancelariamistewicz.pl

Pomożemy Państwu w sposób fachowy i dyskretny.

Spółdzielnie / Wspólnoty

Kompleksowa obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Fachowo i sprawnie obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie.

6

Adwokatów i Radców

1458

Zadowolonych klientów

15

Lat doświadczenia