Jesteśmy renomowaną kancelarią prawną z siedzibą w Warszawie – obsługujemy klientów ze wszystkich dzielnic Warszawy, w tym również Pragi Południe. Specjalizujemy się w szerokim zakresie dziedzin prawa, takich jak prawo cywilne, sprawy rodzinne czy prawo spadkowe. Zajmujemy się również obsługą prawną spółek oraz firm.

Jakie usługi świadczy nasza kancelaria prawna?

Wśród oferowanych usług przez naszą kancelarię prawną znajdują się między innymi obsługa prawna spółdzielni, sporządzanie i ocena umów, windykacja, sprawy deweloperskie czy pomoc w przypadku nieuczciwych praktyk bankowych. Nasi klienci mogą skorzystać również z porad dotyczących upadłości konsumenckiej czy rozwodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Pragi Południe i pozostałych dzielnic Warszawy.

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaproponować pomoc w zakresie spraw dotyczących kredytów czy obsługi prawnej nieruchomości. Nasza firma prawnicza oferuje również pomoc w sprawach dotyczących prawa gospodarczego oraz handlowego. Zajmujemy się opiniowaniem umów i profesjonalnym doradztwem podatkowym. Aby skontaktować się z kancelarią prawną, można zadzwonić pod numer znajdujący się na naszej stronie internetowej lub napisać e-mail na adres mailowy.